American Day #6

Harley Davidson to światowa marka, znana i rozpoznawana w każdym zakątku świata. Szczęśliwi posiadacze motocykli, pasjonaci i ludzie uwielbiający nie tylko prędkość ale i wygodę darzą markę wielkim uznaniem i szacunkiem. Każdy, kto chciałby choć raz zobaczyć te wspaniałe pojazdy na własne oczy, nie może przepuścić nadarzającej się okazji i musi zjawić się na American Day #6.

Ten niezwykły dzień to święto amerykańskiej motoryzacji w naszym kraju. Niepowtarzalne pojazdy o niezwykłej mocy silnika będzie można zobaczyć tylko, i tylko wtedy. Wpiszcie więc 27 sierpnia w swoje kalendarze i zarezerwujcie wolny czas na wspaniałe i niepowtarzalne przeżycie. Piknik Miłośników Amerykańskiej Motoryzacji to świetna frajda dla Ciebie i Twoich najlepszych przyjaciół, i dla największych fanów motoryzacji w naszym kraju.

Amerykanie nie oszczędzają na swoich cackach. Dlatego ich motoryzacja to jeden z najlepszych produktów amerykańskiej gospodarki, o ile nie najlepsze pojazdy na świecie. Niepowtarzalne i świetnie wykonane. Zadbane przez swoich właścicieli nieraz bardziej od ich ukochanych pań. To trzeba zobaczyć na własne oczy.

American Day #6 to impreza dla każdego, bez względu na poglądy, rasę i przynależność. To także czas na dobrą rozrywkę, koncerty i najlepszych wykonawców. Na naszej scenie wystąpią najpiękniejsze i świetnie wykonujące swoją pracę na scenie, młode panie z Psycho Dolls. Zobaczymy także niesamowity i fenomenalny Singin’ Birds, Pin Up Candy i Jerry’s Fingers. Musisz tam być.

Wstęp to tylko 10 PLN – to przecież tak niewiele jak na tak wielką dozę świetnej zabawy, możliwość podziwiania i zwiększenia swojej wiedzy na temat amerykańskiej motoryzacji i świetna muzyka na żywo.

27 sierpień, godzina 11:00. Czekamy na was wszystkich, zabierzcie rodzinę, przyjaciół i świetne usposobienie, dobry humor i chęć do wzięcia udziału w najlepszej motoryzacyjnej imprezie roku. Jedyny w swoim rodzaju American Day #6. Zapraszają organizatorzy, cała ekipa, gwiazdy i wszyscy którzy chętnie wezmą udział.

Be the first to comment on "American Day #6"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*